14/04/2024

Vazhdon lirimi i hapësirave publike në Malishevë, publikohen pamje nga aksioni

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Në komunën e Malishevës ka vazhduar të bëhet lirimi i hapësirave publike.

Kështu ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati, i cili edhe ka publikuar një video gjatë aksionit për lirimin e këtyre hapësirave publike.

“Malishevën Urbane e meritojnë qytetarët tanë dhe ne po e bëjmë të tillë. Ky është një projekt i madh, që merr kohë dhe mund të krijojë ngarkesa në trafik, dhe për këtë me sinqeritetin më të madh kërkoj mirëkuptimin e gjithë qytetarëve dhe të bizneseve, të cilat preken nga ky projekt, veçmas gjatë kohës sa do zgjasin punimet”, ka thënë Kastrati.

Tutje, ai thënë se do të vazhdojnë pa ndalur./Telegrafi/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...