16/06/2024

Vdes edhe një punëtor në vendin e tij të punës

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë ka vdekur në vendin e tij të punës pasi ka rënë nga një lartësi në rrethana të panjohura.

Ngjarja ka ndodhur dje, e hënë, më 19 qershor 2023, në Ferizaj.

Sipas raportit 24-orësh policor, viktima është dërguar për trajtim mjekësor, por atje, mjeku vetëm se ka konstatuar vdekjen e tij.

Tutje është thënë se në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe  njësitet përkatëse policore dhe se me vendim të prokurorit, trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...