25/06/2024

Derisa Albin Kurti e Ramush Haradinaj pinë raki n’Ramazan, Behgjet Pacolli agjeron Ramazanin e 60-të

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Kryeministri Albin Kurti dhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj sot cakrruan gotat e rakisë në Gllogjan mu në muajin Ramazan që e agjërojnë shumica e njerëzve (elektoratit) në Kosovë.
Kjo nga shumica e komuniteti muslimanë u pa i provokim për agjeruesit, mirepo për dallim nga Albin Kurti dhe Ramush Haradinaj, kryeatri i AKR-së, Behgjet Pacolli po agjëron Ramazanin e 60-të me radhë duke u ndje krenarë
“Ramazani është muaji më i bukur i vitit për mua. Dhe këtë vit po hyj në agjërimin tim të 60-të. Zoti është i madh” ka shkruar Pacolli në facebook./rti

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...