28/05/2024

Erion Veliaj kryebashkiaku i Tiranës paraqitet sot në Prokurorinë e Posaçme

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është paraqitur mëngjesin e kësaj të martë në ambientet e Prokuroria e Posaçme SPAK.

Vetë kryebashkiaku Veliaj deklaroi pak ditë më parë se do të paraqitej vullnetarisht në prokurorinë e posaçme për të dorëzuar disa dosje dhe informacione.

Jashtë mjediseve të SPAK, ardhjen e Veliajt në prokurori e prisnin edhe ish-deputeti Klevis Balliu me disa simpatizantë te PD me te cilët kryebashkiaku ka shkëmbyer fjalë. /Telegrafi/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...