22/06/2024

Grupi i vajzave nga Kosova e Shqipëria në një grup në Kampionatin Evropian

të fundit...

- Advertisement -spot_img

 

Është hedhur këtë të premte në selinë e UEFA-s në Nion të Zvicrës shorti për raundin e parë kualifikues të Kampionatit Evropian U-17 për vajza për edicionin 2024-2025.

Shorti e vendosi Shqipërinë në Grupin B4 të Ligës B, së bashku me Kosovën dhe Izraelin.

Tre federatat e tre skuadrave pjesëmarrëse të grupit B4 do të diskutojnë së bashku për të gjetur kompromisin për vendin që do të organizojë këtë mini-turne

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...