22/06/2024

Hoxhë Ardian Sejdiu: Turp, n’çfarë gjendje e keni pru vendin!

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Edhe Prokuroria e Kosovës në shërbim të së keqēs dhe nën diktatin e organizatava anti familje!
Çdo institucion i këtij vendi po e humbë besimin te popullata, prandaj po e boshatisim vendin deri sa të vjen një ditë që të mbesin vetēm godinat institucionale !
Turp, n’çfarë gjendje e keni pru vendin!, ka shkruar në facebook, Ardian Sejdiu/RTI

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...