29/05/2024

Kombëtarja shqiptare nis përgatitjet për dy ndeshjet e fundit

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Kombëtarja shqiptare nga sot nis përgatitjet për dy ndeshjet e fundit të kualifikueseve të Kampionatit Evropian ‘Gjermani 2024’, ndaj Moldavisë më 17 nëntor në transfertë e më pas ndaj Ishujve Faroe më 20 nëntor në stadiumin “Air Albania”.

Kuqezinjtë do të grumbullohen në Tiranë dhe nga sot do të nisin stërvitjet në ambientet e ‘Shtëpisë e Futbollit’, njoftoi FSHF-ja.

Grupi pritet të kompletohet ditën e hënë, pasi të gjithë futbollistët e thirrur të kenë përfunduar impenjimet me ekipet respektive.\Mesazhi.com\

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...