19/06/2024

Ngjarje tragjike: Vritet një 52-vjeçar në Prishtinë, dyshohet se u ther për vdekje nga dhëndri i tij

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur sonte në rrugën ‘Ali Vitia’, afër Viva Fresh, ku një person dyshohet se ka therur për vdekje vjehrrin e tij, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë me dije se viktima është dërguar në gjendje të rëndë në spital dhe i njëjti s’ka arritur t’i përballojë plagët e marra.

 

 

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...