29/05/2024

Shkaku i reshjeve të mëdha të shiut vështirësohet qarkullimi në autostradën Tiranë-Durrës

të fundit...

- Advertisement -spot_img

Reshje të dendura shiu kanë përfshirë Shqipërinë mesditën e sotme.

Në qytetin e Durrësit, kanë mjaftuar vetëm pak minuta shi dhe rrugët janë përmbytur duke shkaktuar vështirësi në qarkullimin e makinave.

Po ashtu probleme në qarkullim janë hasur edhe në aksin Rinas-Tiranë, pas reshjeve të dendura të shiut. /Telegrafi/

- Advertisement -spot_img

Me te lexuarat...

- Advertisement -spot_img

Lajmet tjera...